Zobacz katalog


Warunki Gwarancji

WARUNKI GWARANCJI NA DRZWI I OŚCIEŻNICE SAPELI , DUBREX i VOSTER


DRZWI RTG

Przeznaczone do zamknięcia pomieszczeń, w których znajdują się urządzenia emitujące promienie rentgenowskie i promienie gamma (szpitale,przychodnie,gabinety stomatologiczne, laboratoria i pracownie RTG).   Osłoną radiacyjną drzwi i ościeżnic RTG jest ołów. Pokrycie zewnętrzne drzwi i ościeżnic wykonane jest w tym samym laminacie(folia,CPL, sapelit i sapdekor)    dzięki czemu oprócz właściwości przeciwpromiennych posiadają walory estetyczne. Wykończenie drzwi pozwala na dostosowanie pod względem materiału, , kolorystyki       i wzornictwa do aranżacji wnętrza i specyfiki pomieszczeń.

Cena od 2700 zł netto komplet


Nowa ościeżnica

ZOBACZ FILMIK Z MONTAŻU OŚCIEŻNICY NAKŁADANEJ NA STARĄ OŚCIEŻNICĘ METALOWĄ


 

 

 


O Firmie

!!!Firma DUBREX powstała w 1991 roku. Przez kilka lat zajmowała się montażem drzwi wewnętrznych. W 1999 roku stała się jednym z dystrybutorów produktów Sapeli. Firma Sapeli - czołowy czeski producent drzwi wewnętrznych specjalizująca się w produkcji drzwi fornirowanych do 2005 roku miała swoje przedstawicielstwo w Polsce z siedzibą w Warszawie i Gliwicach.

W tym samym roku przekazała przedstawicielstwo swojej firmy P. Bogusławowi Dubrowskiemu właścicielowi firmy DUBREX. Od tego czasu DUBREX jest jedynym dystrybutorem czeskich produktów Sapeli. W 2008 firma DUBREX zaczęła  również produkować własne wzory drzwi wewnętrznych oparte na nowoczesnym wizerunku, modnych kolorach oklein dekor oraz oryginalnych pomysłach.

Przystępna cena i oczekiwany przez klientów design spowodowały, że produkty DUBREX cieszą się coraz większym zainteresowaniem . Od wielu lat największą popularnością cieszą się również ościeżnice nakładane na metalowe futryny. produkt, który można nabyć tylko w firmie DUBREX oraz w sieci dystrybucyjnej na terenie kraju.

 Od dnia 10.02.2014 DUBREX we współpracy z firmą Voster  wprowadziła  na rynek drzwi ramowe.